Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook se mi na 5 % vypne.

Zdravím, už dvakrát se mi stalo, že se mi notebook dostal na 5 % baterky a okamžitě se vypnul, přičemž já jsem ještě počítal s tím, že mi nějakých deset minut vydrží. Existuje pro to nějaký důvod a dá se to někde přenastavit? Díky. Windows 10.

Pro pravidelne pouzivani rozhodne. Obcas ale je potreba notebook pouzivat.(mimo elektro). Zlata poucka je pohybovat se v rozpeti 30-70%, kdyz to jde. Minimalizovat dobu, kdy je baterka ve stavu napr pod 15% a nad 90%
jsou diskuze, jak toto brat dusledne, samozrejme mit tyden vybitou baterku na 5% neni zdrave. Nebo mesic mit zapojeno na 100%...