Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi router Straight WRT-312

Zdravim.
Omylem mi doma nekdo resetoval cele nastaveni,]:(
mohli byste mi prosim poradit jak router nastavit ze zakladniho nastaveni tak, abych rozjel najednou jeden PC a 2 notebooky ?
Takhle mi to vzdy pusti k siti jen jeden PC :-(

tvůj laskavý internetový provider ti laskavě poskytnul nějaké nastavení - tak ty hodnoty nacpi pro wan stranu routeru. ostatně jeden pc ti jede, takže aspoň něco máš nastavené dobře.
na lan straně si můžeš nastavit dhcp přidělování adres - a stejně tak na všech pc.
anebo pokud v tom chceš mít trochu přehled, si nastavíš ip adresy na pc ručně, jako bránu nastavíš adresu routeru. nenastavil sis náhodou vychytrale všechny ip adresy na všech pc stejně?

i když je to nepravděpodobné, není vyloučeno že router jaksi chcípá a dhcp mu nefunguje - nicméně ruční nastavení pevných adres by fungovat mělo.

jestli ti to ještě furt nejede, spusť si na všech pc z příkazového řádku: ipconfig -all, buď ty výpisy prozkoumej zkušeným okem sám, nebo je označ myšem, enterem pošli do schránky, a vyklop sem.