Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opakované padaní her

Dobrý den již delší dobu se mi stává že u vícero her po náhodně dlouhé době hra spadne - kousne se obrazovka se hrou. někdy stačí počkat pár sekund a zamrzlá hra sama zmizí. někdy je potřeba správce úloh protože čekání by bylo delší. jinak PC reaguje (start, alt+shift, atp.) u Rainbow 6 siege my vyskočí okno o odeslání crash reportu. ale zrovna u Apex Legends to napíše "CreateTexture2D failed for Gfx_TextureAsset_ResizeAndCopy on '(no debug name)' with HRESULT 0x887a0005 width: 256 height: 256 mips: 9 imgFormat: 0x00000048" zkoušel jsem googlit.. čekal jsem na nové ovladače (vyšli už několikrát), přeinstaloval jsem komplet celé PC. vše marné. ještě zkusím vyčistit a přepastovat chladiče. Otázka zní co podle vás je na vině?
nerad bych např. koupil novou grafiku a pak zjistil že to bylo díky SSD. :)

moje PC sestava: (už nějaký ten pátek pamatuje)
MSI 970 gaming
AMD FX 8350
EVGA GTX 660 3GB
8 GB DDR3 1866mhz

Moc děkuji za případné rady.

Otázka zní co podle vás je na vině?

v 98% bývá problém u domácího instalatéra ovladačů.

jedna technická: EVGA GTX 660 3GB - proč nejnovější ovladače, když nic nepřináší? myslíš že se nvidia zabývá 7 let starou kartou a testuje kompatibilitu, když má dnes o 3-4 generace novější?
na starou kartu nepotřebuješ nejnovější ovladač, ale nejstabilnější s tvou kartou.
ovšem ovladač grafiky není první, kterým se začíná instalace pc.

a co máš přesně za zdroj?

Když nainstaluju Win. stáhnu ovladače od desky (aktuální z netu) a aktuální grafiku. (zkusím nainstalovat nějaké staré OK).. jinak problém se začal objevovat z ničeho nic takže aktualizace ovladaču u desky tehdy neproběhla. max. u GK tam udržuji vždy aktuální.. problém mám už tak 2-3 mesíce. zdroj byl starý seasonic přes 10 let. 2 týdny zpět odešel a koupil jsem nový silnější tím to snad nebude