Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

Ahojte prosím Vás o pomoc. Dnes sa mi z ničoho nič reštartoval notebook a keď sa znovu zapol vpravo dole mi pri zvuku ukazuje červený kríž a píše že Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie. Snažila som sa aj googliť, no nevyznám sa v tom, neviem čo presne si mám stiahnuť a kde to mám nájsť aby to bolo kompatibilné s mojím notebookom. Typ je HP 250 G6, windows 10. Ďakujem za všetky rady !

V Správe zariadení (hore v lište rozbaľ aj skryté) kukni, zisti, či sa zobrazuje nejaký konflikt, žltý, červený výstražný xindel pri ikone. Ak hééj, ako vravia Stredosľováci, klikni na ovladač zvoľ "vyhľadať, preinštalovať". Inteligentný OS W10 by mal na nete a v svojich genrikách nájsť ovladač a bordel napraviť.

Ak nie je problém v ovladačoch, je problém v obslužnom SW pre konkrétny HW tvojej mašiny.

Ešte sa kukni či nemáš zvuk vypnutý nejakou klávesou Fn+Fx, je to na každom noťase individuálne. Mali by byť na klávesoch Fx značky pre vypnutie zvuku, jasu, hluku, apod.

Kocando, jedna se o znamy problem. Mnohokrat prislo do servisu - HP 250 G6 nejde zvuk po velkem updatu 1809, pripadne 1903.
Spust Win Update a vyhledej aktualizace. Pak restartuj. Pak zase WU. Zase restart.
Pak uz zvuk pojede.