Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie

Ahojte prosím Vás o pomoc. Dnes sa mi z ničoho nič reštartoval notebook a keď sa znovu zapol vpravo dole mi pri zvuku ukazuje červený kríž a píše že Nie je nainštalované zvukové výstupné zariadenie. Snažila som sa aj googliť, no nevyznám sa v tom, neviem čo presne si mám stiahnuť a kde to mám nájsť aby to bolo kompatibilné s mojím notebookom. Typ je HP 250 G6, windows 10. Ďakujem za všetky rady !

Kocando, jedna se o znamy problem. Mnohokrat prislo do servisu - HP 250 G6 nejde zvuk po velkem updatu 1809, pripadne 1903.
Spust Win Update a vyhledej aktualizace. Pak restartuj. Pak zase WU. Zase restart.
Pak uz zvuk pojede.