Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ntb se nenabíjí, pořád stojí na 4%

Dobrý večer,

mám problém s notebookem Dell inspiron 15 7000 gaming. (Rok výroby 2018)
Notebook byl skoro vybitý a tak jsem ho připojila na nabíječku, bohužel už několik hodin má 4%, ani se nevybíjí ani nenabíjí.
Při restartování na mě vyběhne BIOS, že nabíječka není rozeznaná. Nabíječka je však originální od Dell a předtím fungovala v pořádku.
V čem může být problém? Koupit novou nabíječku?

Děkuji za odpověď.

K. Urbanová

Však práve preto, že nerozpoznal nabíjačku, nenabíja. Pripojiť originálnu dell nabíjačku rovnakého výkonu alebo silnejšiu ako je predpísané pre daný model. Požičať pre overenie či je problém v nej. Skontrolovať či nie je vyhnutý stredný pin napájacieho konektora.
ak sa vám z toho nič nechce nahláste servisný prípad : Autorizovaný servis pre SR: Štandardná podpora Po - Pia 8:00 - 18:00 +421 (0) 2 57508303