Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Odinstalace .net Framework

Ahoj všem,

na základě svého přetrvávajícího problému (viz odkaz úplně dole) jsem odinstaloval .net Framework (OS W7 64bit). Ve Windows Update mi teď vyskočilo toto:

http://www.sdilej.eu/pics/1fd5d9bd530510825153bf0d0d81f650.JPG

Zatím jsem tu aktualizaci nenainstaloval, protože testuji, jestli mi hra bude zamrzat či nikoliv, a zatím to vypadá nadějně, 3 dny v pohodě. Jenže pozoruji, že občas když třeba otevírám textový soubor nebo složku, tak je tam časová prodleva, což předtím nebyla, je možné, že to způsobuje právě odinstalování .net Framework? Díky.

https://pc.poradna.net/questions/2931409-zamrzavani-pri-hrani-her

Těmto věcem nerozumím, ale je tedy paradox, že hry mi teď nezamrzávají (klepu na dřevo, pořád testuji). Z netu jsem se dozvěděl, že .net Framework je potřebný pro běh aplikací, mě vše funguje. Jediný problém je právě prodleva při otevírání složek případně textového souboru nebo možná ještě i dalších souborů (ještě jsem vše neotestoval) a ta prodleva nastala až právě po odinstalaci .net Framework, předtím jsem ten problém neměl. Možná to vyřeší právě ta aktualizace OS co mi vyskočila poté co jsem .net Framework odinstaloval, ale zatím jí nechci instalovat dokud si nebudu jistý, že to vyřešilo můj problém se zamrzáváním her. Rád bych problém hledal jinde, ale už nevím kde, a ani v mém tématu s problémem už nikdo nepomohl. Samozřejmě se pořád ještě nabízí reinstalace OS ale to nechávám až nakonec, protože pokud problém nevyřeším, s největší pravděpodobností přejdu z W7 na W10, i když se mi do toho zatím nechce.

Díky za upozornění, tohle zrovna znám, všechno dávno zkontrolované, připravené na přechod na W10. Už ho mám vlastně nainstalovaný a nastavený podle sebe, rovněž programy nastavené tak jak jsem zvyklý. Teď se uvidí jestli to vyřeší můj problém se zamrzáváním her.