Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klavesnice mneni pismena

nazdar chlapy
zniceho nic mne klavesnice zasala mnenit pismena.trena misto"p" s napise "z" a tak dal....
skousel semus asi ctyry ruzni klavesnice porad to blbne. aci tobude v mim kompu.
diky za radi

Omlouvám se za OT, leč vyvolali jste mi vzpomínku. Jsou mi 4 roky, tzn. je rok 1978 a píšu dopis Ježíškovi. Cituji:
"JEŽÍŠKU VIĎ ŽE MI PŘINES POD STROMEČEK VLÁČEK"
To nebyl zapnutý CapsLock, to tehdy ještě nebylo. Originál je fixou na zažloutlém linkovaném papíru. Chytám se nyní za hlavu z toho, že dnes se takto vyjadřují i frekventanti základní školy a ke všemu jim to vůbec nepřipadá divné...

Já bych se nad tou češtinou nerozčiloval. Nemusí přeci jít o Čecha, ale například o Afghánce žijícího měsíc v naší republice. V tom případě naopak klobouk dolů, že najde odvahu sem psát a ne do afghánské poradny. Možná ale, že afghánská počítačová se najít nedá, jedine ta na hospodářská zvířata.

Ahoj všichni. Chtěla bych se omluvit za kamaráda mého syna. Je mu 12 let, pochází z Bulharska a jsou tu teprve chvíli, takže se Všem za jeho "češtinu" omlouvám. Spíše mě udivuje, že se hned musíte nejapně smát, aniž by jste se zamysleli jako tady Kráťa. Ten jediný přemýšlel o tom, že nemusí jít o nějakého magora, který neumí ani tvrdé a měkké I.
Díky za Váš čas Radka L.

Jak říká Teplomet:

Bych dal lock.Diť sy s náz dělá srnadu.

...a já bych dodal, že nejenom Jozef, ale i celé osazenstvo z adresy začínající 90.176.81...

Těžko lze totiž uvěřit, že se jedná o písemný projev bulharského nezletilce po krátkém pobytu v ČR. Tomu neodpovídá struktura vět ani použité výrazy jeho písemného projevu.

Pokud to není recesista-provokatér, tak je to prostý dysgrafik, což mohl ve svém příspěvku předem anoncovat, aby nemusil čelit případné kritice svých sdělení.

Jinak se domnívám, že na straně moderátorů i řady návštěvníků je snaha zachovat alespoň trochu přijatelnou úroveň vzájemné komunikace chvályhodná.