Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno klavesnice mneni pismena

nazdar chlapy
zniceho nic mne klavesnice zasala mnenit pismena.trena misto"p" s napise "z" a tak dal....
skousel semus asi ctyry ruzni klavesnice porad to blbne. aci tobude v mim kompu.
diky za radi

Já bych se nad tou češtinou nerozčiloval. Nemusí přeci jít o Čecha, ale například o Afghánce žijícího měsíc v naší republice. V tom případě naopak klobouk dolů, že najde odvahu sem psát a ne do afghánské poradny. Možná ale, že afghánská počítačová se najít nedá, jedine ta na hospodářská zvířata.

Ahoj všichni. Chtěla bych se omluvit za kamaráda mého syna. Je mu 12 let, pochází z Bulharska a jsou tu teprve chvíli, takže se Všem za jeho "češtinu" omlouvám. Spíše mě udivuje, že se hned musíte nejapně smát, aniž by jste se zamysleli jako tady Kráťa. Ten jediný přemýšlel o tom, že nemusí jít o nějakého magora, který neumí ani tvrdé a měkké I.
Díky za Váš čas Radka L.