Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na snadnou výměnů SSD disků

Zdravím, mám 5 stejných SSD disků o velikosti 2,5" a stolní PC. Na každém disku je jiný OS a potřebuji nějaký hardware, který by mi umožnil bleskovou výměnu těch SSD disků (bez šroubování atd..).
Musí to být připojeno přes SATA kabely, ne přes USB. Výměna pouze při vypnutém PC. Doporučíte něco? Díky moc za tipy!

původně jsem ti chtěl dát odkaz na yt na song "blá, blá, blá". ani ten není arogantní, ale zábavný.
ale začnu něčím jednodušším: https://www.youtube.com/watch?v=8rQdGW8qaTg

a teď chvilka středo- až vysokoškolské matematiky:
jedno ssd má šířku 2.5". vejdou se dvě ssd vedle sebe do díry 5.25"?

to ale není všechno. ssd disk má tloušťku obvykle 7mm, mohl by mít až 9mm - s pouzdrem a kvůli rozměru konektoru třeba 15mm, ať ztratím. vejdou se 2 nad sebe do díry pro 5" mechaniku (asi 40mm)? ha!
a co když má jiný model toho boxu 4 mechaniky nad sebou. vejdou se podle fotky boku té kostky do 2 nebo 3 pozic pro větší mechaniky?

arogantní je totiž jen blbec, který neodpovídá na dotazy.

edit: vidím, že ti zjevně nedá spát popisek u kabelů, nedejbože jejich barva. u kupujících v alze se ani nedivím, od nich zázraky nečekám.
co myslíš, jaký je rozdíl mezi kabely pro sata, sata2, sata3 - kromě popisku na igelitovém pytlíku?