Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno flash disk

mám problém, nejde mi naformátovat flash disk, pořád to píše že nelze naformátovat, mám win 10 a je to flash disk od časopisu Chip.

prosím o radu co s tím mám dělat, děkuji.

Já bych si s tím ještě chvilku pohrál, vyhození bych bral jako až poslední verzi. Jde o to na které úrovni to vázne, jestli třeba počítač flešku ani nevidí, je to jasné, ale jestli jenom nelze naformátovat, to může být klidně nějaký naschvál operačního systému (ale stejně tak chyba flešky, která se low level formátem může odstranit, respektive se chybné buňky označí a použijí se jen ty dobré, pokud nějaké jsou, jestli třeba neni urvaný (špatně naletovaný) čip s pamětma, nebo něco takového).