Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SSD adapter do notebooku

Ahojte,
rad bych rodicum v notebooku vymenil nepouzivanou CD mechaniku za SSD. Nasel jsem si adapter a zajimalo by me jestli je nejaky rozdil mezi temi co koupim na czc za 400 Kc a temi co koupim na eBayi za 100 Kc. Je v nich nejaky kvalitativni rozdil? Mate s nimi pripadne nekdo zkusenosti?

Predem diky

Je dobre davat pozor i na vysku adapteru - ja koupil 9mm adapter a mel jsem 12mm mechaniku, tak jsem tam mel diru :) Nektere celicko nemusi pasovat na nektery adapter, takze je to tak trosku loterie. Ale jinak jsem adaptery kupoval na Aliexpresu a bez problemu.