Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Více svazků na SSD

Dobrý den potřebuju vaší radu :-)

Přeinstalovával jsem windows na M2 SSD a od té doby mi při spuštění windows vyhazuje dotaz z jakého svazku chci systém spustit. funguje jen ten první kterej má v závorce "svazek 4"
Šel jsem do správy disků vymazat druhý svazek ale vyskočilo tam na mě těch svazků víc a při odstarnění to píše nepěkný věci
o deformaci systému a já se bojim jakejkoliv smazat..pomůžete mi stím co mužu smazat a co ne?

https://ctrlv.cz/YA6m

ty malé 500mb oddíly nech tak, nejsou k ničemu, představují zanedbatelné procento disku.
vypadá to na následek x-násobného pokusu o instalaci, že tam jen přibývají oddíly pro start a obnovení, zatímco typický starý oddíl pro bootloader (99mb) máš prázdný.
chce se podívat na systémový oddíl c:, jestli v něm není skrytý adresář \boot - potom bys jako aktivní označil rovnou tento oddíl.
když to nebude on a protože hned ten první se jmenuje "obnovení", pak už pro bootloader zbývá až ten čtvrtý.

jak ti píšou: při příští pořádné instalaci nejdřív smaž celý obsah disku = zruš všecny staré oddíly na něm, jinak tam budeš mít tento svůj bordel.
teď už bych to nechal být, prase aby se v tom vyznalo co je aktuální a co je staré.

oddílu můžeš dočasně přiřadit písmeno, pak se dá ve windows snadno zobrazit jeho obsah (pokud umíš zobrazit skryté a systémové soubory).
a zase to písmeno zrušit, jinak na ten disk polezeš, začneš mazat - a už nenabootuješ.