Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr tiskárny

Dobrý den, můžete mi prosím doporučit tiskárnu na nějake to domácí tisknutí? Nevytisknu toho moc ( za měsíc cca 50 listů). Podmínkou je aby byla barevná a dalo se tisknout přes wifi z mobilu. Předem děkuji za všechny návrhy.

Mě teda taky napadnul ten epson s tankovým systémem (mám vesměs dobré zkušenosti s L550 a L805), ale při tak malém vytížení se možná nevyplatí. Inkoust (a tedy tisk) je levný (70 ml lahvička jedné barvy stojí teď asi 250, začínalo to na 150, ale vydrží dost dlouho, při 50 stranách měsíčně (600 ročně) to může klidně být několik let minimálně 2 roky vzhledem k tomu, že to má vydržel na 1500 stran) zatímco tiskárna je dost drahá (řekněme 7000) a nemá výbavu. (I ty levnější pixmy mají (za cenu kolem 1800 možná i méně) autoduplex a potisk CD, ale to je druhý extrém, ty zase mají dost drahé náplně a kazítko nastavené na 25 měsíců takže je spíš potřeba na to nahlížet jako na spotřebu, však nestojí ani tolik, co dohromady náhradní inkousty). Taková L805 nemá oboustranný tisk ani v sw, připadal jsem si jako kdybych se vrátil o 20 let, abych ručně dal nejdřív liché, počkal, pak správně obrátil a dal sudé, tohle jsem předtím naposledy dělal na střední škole, pak už všechny tiskárny měli podporu pro oboustranný tisk aspoň s ručním obracením.

Dobrá značka, dobrý stroj, výborné náklady na tisk. Není to úplně na fotky (na ty bych doporučil až nejvyšší model řady, tedy 910dw), ale běžnou grafiku zvládne v pohodě.
Tisk z mobilu přes WiFi probíhá pomocí pluginu, existuje i přímo monitor stavu tiskárny jako mobilní aplikace. Obojí mám otestováno na androidu, obojí funguje bez problémů.
Po nákupu doporučuji využít registrace k tříleté záruce (zdarma, na stránkách výrobce).

Ahoj. Přidám se k tomuto dotazů na tiskárnu. Požadavky mám stejné jako tazatel, jen potřebují navíc připojit přes domácí síť dvė PC. K tomu mi asi připojení přes USB a WiFi asi moc nepomůže co? Nebo je možno posílat tisk z PC do WiFi routeru a pak do tiskárny?