Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sluchátka na hudbu v mobilu

Zdravím, jaké sluchátka na poslech klasické hudby do 700 kč?
3.5 jack, ne špunty, ty mi vadí v uších. Preferuji osobně pecky.

Potřebuji je co nejdříve, takže ne čínu a čekat měsíc.

Na internetu jsou jich stovky avšak na tom lidi spíš hodnotí metal/ elektronickou hudbu.

frekvenčné spektrum je jeden z mnoha faktorov. Hrozné frekvenčné spektrum znamená špatný zvuk (ak je trebárs u 2kHz prepad cez 30dB tak je to jasne pocutelne). Ale dobré frekvenčné spektrum neznamená automaticky kvalitný zvuk. Môže aj nemusí. Takže moj komentár dáva zmysel, aj napriek tomu že sa nedá posúdiť kvalita len na základe frekvenčného spektra. Ďalšie faktory ktoré majú na to vplyv sú napr. skreslenie, alebo aj iné.

Ostatne stejnak akékoľvek pecky sú vždy smejdy na hudbu. Už z princípu jak fungujú. Aj kvôli ich veľkosti. Na hudbu buď kvalitné studiovky okolo uší, alebo reproduktory. Tieto pecky sú vhodné na telefonovanie napríklad.