BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
Do 700 korun je to jedno, budu yo +- rovnake smejdy.
90% ludi aj tak nema poriadne ani sluch.
Btw celkom ma pobavilo, ze sluchatka na vaznu hudbu. To akoze fakt delime sluchatka podla hudby, ktoru pocuvas?
Budeš se divit, ale ano. Na rock, neřkuli techno, se snese leccos, co by na klasiku vadilo ... obzvlášť v levné kategorii.
No v levné kategorii navyše pecky, tak to by mi vadila akákoľvek hudba cez to počúvať... frekvenčné spektrum tak krivé ako čiara zo sejzmografu v japonsku když byla jaderná nehoda Fukusima... to fakt ne....
To jako chceš říct, že podle frekvenčního spektra poznáš, jak sluchátka hrajou? Co třeba tyhle?
![[88144-sl-jpg]](https://pc.poradna.net/files/88144-sl-jpg)
frekvenčné spektrum je jeden z mnoha faktorov. Hrozné frekvenčné spektrum znamená špatný zvuk (ak je trebárs u 2kHz prepad cez 30dB tak je to jasne pocutelne). Ale dobré frekvenčné spektrum neznamená automaticky kvalitný zvuk. Môže aj nemusí. Takže moj komentár dáva zmysel, aj napriek tomu že sa nedá posúdiť kvalita len na základe frekvenčného spektra. Ďalšie faktory ktoré majú na to vplyv sú napr. skreslenie, alebo aj iné.
Ostatne stejnak akékoľvek pecky sú vždy smejdy na hudbu. Už z princípu jak fungujú. Aj kvôli ich veľkosti. Na hudbu buď kvalitné studiovky okolo uší, alebo reproduktory. Tieto pecky sú vhodné na telefonovanie napríklad.