Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update

Dobrý den, mám notebook s Win10, 1903. Od 9. 10. se mi nenačetla žádná aktualizace. Když dám vyhledat aktualizace, tak za chvilku mi vyskočí info " Vše je aktuální". Ponevadž s Win10 mám krátké zkušenosti/měl jsem Win7/, prosím o názor, zda to je normální, či může jít o nějaký problém. Děkuji za pochopení a nezlobte se.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Je to velice-prevelice zlé, lebo je tu nová veľká záplata W10 1909 s jej neduhami, nevychytanými muchami medzi nebom a zemou na všakovatom, rozmanitom HW. Nemáš sa kam ponáhľať ak ti desina šľape, ako tie kvalitné CCCP hodinky.

Radšej si sprav ešte dnes Image, bitovú zálohu systémových oddielov zo súčastného bezchybného OS W10 1903 niekam bokom (pod WinPE alebo backupperom na jadre distra Linuxu), aby sa v prípade veľkej záplaty na 1909 "z jasného neba" neobjavili nejaké SW alebo HW problémy. Bez 100% vyladenej, funkčnej zálohy bit po bite OS, je neskoro plakať nad ľacným, chutným, sáčkovým, rozliatym mľiečkom. Nejaký posledný funkčný bod obnovy nemusí zabrať.

Ty vetsi aktualizace nevychazi tak casto, zpravidla by jsi mel ~ minimalne tak 1x za tyden dostat bezpecnostni (security Update) zaplatu pro Defender.
*Nejsem si jisty, jestli dostava aktualizace i v pripade kdyz pouzivas nejaky vlastni AV, ale spis myslim ze ano..

List vydanych aktualizaci najdes zde : https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4498140/windows-10-update-history.
Vydani posledni aktualizace je uvedeno jako 8. října 2019 s oznacenim KB4517389.
Porovnat s temi které jsi obdrzel, si muzes nechat vypsat pres systémovou konsoli treba pres :

wmic qfe list

* Jestli v seznamu najdes KB4517389, tak jsi obdrzel a mas posledni dostupnou aktualizaci.