Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows update

Dobrý den, mám notebook s Win10, 1903. Od 9. 10. se mi nenačetla žádná aktualizace. Když dám vyhledat aktualizace, tak za chvilku mi vyskočí info " Vše je aktuální". Ponevadž s Win10 mám krátké zkušenosti/měl jsem Win7/, prosím o názor, zda to je normální, či může jít o nějaký problém. Děkuji za pochopení a nezlobte se.
Změna kategorie, původně: Software (Kurt)

Ty vetsi aktualizace nevychazi tak casto, zpravidla by jsi mel ~ minimalne tak 1x za tyden dostat bezpecnostni (security Update) zaplatu pro Defender.
*Nejsem si jisty, jestli dostava aktualizace i v pripade kdyz pouzivas nejaky vlastni AV, ale spis myslim ze ano..

List vydanych aktualizaci najdes zde : https://support.microsoft.com/cs-cz/help/4498140/windows-10-update-history.
Vydani posledni aktualizace je uvedeno jako 8. října 2019 s oznacenim KB4517389.
Porovnat s temi které jsi obdrzel, si muzes nechat vypsat pres systémovou konsoli treba pres :

wmic qfe list

* Jestli v seznamu najdes KB4517389, tak jsi obdrzel a mas posledni dostupnou aktualizaci.