Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Existuje LAN router s POE?

Zdravím.

Do malé sítě, kde už je 24 port Gb switch musím dát firewall nebo aspoň router a bylo by ideální, aby měl na LAN pár portů POE pro kamery. ( abych tam měl méně krabiček )
WiFi netřeba. Vše pouze LAN.
Existuje něco takového?

Díky.

POE switch tam mám jakýsi starý. Rada další POE switch mi nepomůže.
Chci omezit počet krabiček. Ten rozvaděč je tragedie. Vysoký asi 30cm. Je tam starý firewall Zywall 2 ( krabička 5 potů myslím ), jakýsi starý POE switch Airlive ( 4xLAn +4x LAN s POE . Tenhle typ si kdysi vymrčel jeden z konstruktérů. Dodnes ho proklínám. Za 3 roky to spolehlivě nerozchodil a teď už u nás nepracuje a spadlo to na mě ). A ještě jeden docela slušný Switch D-Link 24 port Gigabit. Zapojeno je sem hafo věcí. Snad 20 kabelů. Sem je přívod z VDSL, připojení VPN na druhé pracoviště v obci, zabezpečovačka, ústředna, kamery....

Takže jediné asi použitelné řešení je vyhodit ten dobrý switch a dát místo něj jiný s POE. K tomu firewall a budou tam jen 2 krabičky. Nemám z toho radost. V tak malé skříni už dřív byl problém s teplotou. Navíc přišlo nařízení shora, že všechny napájení adaptéry musí být uvnitř, aby venku nebyla změť drátů. Uvnitř je docela teplo.