Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno znáte kameru IPC-HRLIV04M50A20?

znáte kameru IPC-HRLIV04M50A20?

Jeden z našich ukrajinců dotáhl do práce jakousi kameru a prý DAHUA, DAHUA.
Zapojili jsme to do sítě. S Firofox ani náhodou. Naopak se starým IE to cosi nainstalovalo a šlape to. Můžu konfigurovat a obraz vidím.
Problém je, že pokud to má být použitelné ve firmě, musím to připojit k serveru Synology. A tam taky nic. Zadám IP adresu, on napíše ONVIF, a tím to skončí.

To IPC-HRLIV04M50A20 je přímo na kameře na samolepce.

Všem, kteří s mou otázkou ztráceli čas, se omlouvám.

Ukrajinec Vasyl vytáhl další kus kamery, ve které se ještě nerýpal a ta na serveru jede na první šlápnutí.
Hledám rozdíly v nastavení. On si už nepamatuje, co tam měnil a reset do továrního nastavení jsem zatím nenašel.