Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Office 365 - ukládání souboru

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat ohledně ukládání souboru např.: ve Wordu.
Když dám soubor uložit nebo jsem zavřel soubor v pravo nahoře na kliknutí X zavřít tak se mi zobrazila nabídka.
Viz obrázek 1
a v současné době se mi to zobrazuje Viz obrázek 2

Zde je to popsané:
uložení-souboru-v-microsoft-office-a7f0a209-ad22-4212-bb53-6cd8e801a6fb

Jenomže mi to tak nejde a přihlášený jsem.

Děkuji za vaši radu a pomoc.

není ten dokument jen obyčejně poškozený a zase obnovený, což je u novějších verzí m$ office až příliš častá vlastnost, přestože soubor leží na lokálním disku?

jde ten dokument otevřít jinou verzí office / alternativního office a zase uložit?
začne se pak zavírací dialog chovat normálně?