Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program malovani

Dobrý den
Poradil by mi někdo jak udělat v malování obrazec tvaru L ale pouze jedním tahem? Jednu rovnou čáru tahem dolů a druhou vodorovně hned z toho místa, kde jsem ukončil. Jako když udělám čtverec a 2 strany bych vygumoval.
Dik

Takhle jsem to zkoušel. Když jsem dotáhl čáru dolů, pustil jsem pravé tlačítko a když jsem ho znovu zmacknul společně se shiftem tak jsem tu svislou čáru posunul doprava. Jde mi o to , abych tou vodorovnou čarou nejel směrem ke svislé čáře ale od svislé čáry do práva nebo do levá.

A poslední věc. Povedlo se mi to doma když jsem použil mnohoúhelník a podržel SHIFT ale když jsem chtěl stejný symbol nakreslit vedle ještě jednou, tak se mi to spojilo s tím prvním L. Ale jde mi jen o to jestli to jde nebo budu muset použít jiný program.

Teď se mi to L jedním tahem povedl, ale nevím ještě jak :-)
Nejdřív jsem použil SHIFT a pak možná nějaké klávesy okolo až jsem měl myš vedle, ale pak to udělá jen čáru k bodu, který je pod myší a ta myš musí být vodorovně od posledního svislého bodu, jinak je tam přesah :-)

Ani mne sa to nedarilo dva dni. Až dnes som prišiel na to, že treba začať voľbou "Ceruzka". Ja som sa snažil napísať písmeno L voľbou "Čiara"
A potom ako už bolo spomenuté vyššie:
"Levá myš, SHIFT, jedeš dolů, myš dáš někam bokem, povolíš SHIFT, povolíš myš."