Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program malovani

Dobrý den
Poradil by mi někdo jak udělat v malování obrazec tvaru L ale pouze jedním tahem? Jednu rovnou čáru tahem dolů a druhou vodorovně hned z toho místa, kde jsem ukončil. Jako když udělám čtverec a 2 strany bych vygumoval.
Dik

A poslední věc. Povedlo se mi to doma když jsem použil mnohoúhelník a podržel SHIFT ale když jsem chtěl stejný symbol nakreslit vedle ještě jednou, tak se mi to spojilo s tím prvním L. Ale jde mi jen o to jestli to jde nebo budu muset použít jiný program.

Ani mne sa to nedarilo dva dni. Až dnes som prišiel na to, že treba začať voľbou "Ceruzka". Ja som sa snažil napísať písmeno L voľbou "Čiara"
A potom ako už bolo spomenuté vyššie:
"Levá myš, SHIFT, jedeš dolů, myš dáš někam bokem, povolíš SHIFT, povolíš myš."