Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prosím radu mapy na seznamu

Zdravím,

umí mi někdo poradit, jaK zacházet s mapama na seznamu?
Nemám problém si najít, že osobní auto s konstruktérem dorazí z dědinky na Moravě do dědinky u Banské Bystrice za 3hodiny 50 minut.
Neumím najít, jak rychle tam dorazí nákladní auto s maximálkou 90 - 100 km/hod.. Když kliknu v plánování trasy na autobus, tak to hledá autobusové přepravce a ne dobu jízdy pro vozidlo jedoucí 90km/hod. Výsledkem je nápis Plánovaní trasy se nezdařilo.

Poradí někdo, kam cvaknout v mapách na seznamu, abych si nastavil rychlost jízdy nebo dobu jízdy nákladního auta?
Děkuji

Díky všem.

Domácí úkol to skutečně není. Táhne mi na 60.

Konstruktér se mě zeptal, za jak dlouho po odjezdu naloženého nákladního auta musí vyrazit, aby na Slovensko dorazili současně a stihl to ještě týž den složit. Doba nakládání a vykládky není podstatná. Osobní auto trasu ujede za necelé 4 hodiny. Nějakým poměrem odhadnou čistou dobu jízdy umím. Ale já hlavně nemám papíry na náklaďák a nevěděl jsem, jak často musí řidič dělat přestávky.

díky