Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mys a klávesnicí idu jedine v biosu

Potrebujem poradit zapnem pc ide vsetko pohode na klavesnici svietia tie kontrolky aj na myske akonahle sa zacne nacitavat windows, tak sa mi to vsetko vypne a neide.Ide mi to jedine v biosu

Změna kategorie, původně: Software (host)
Změna předmětu, původně: mys a klavesnica (host)

A ten vyse zmineny nouzovy rezim jsi zkousel ?
Tyto situace casto pochazi w proble;u HW komunikace a jeho zavedenim, coz mohl zavinit klidne i nejaky novy ovladac co jsi instaloval.
Muzes zkusit vynuit preskenovani HW komponentu pomoci reset CMOS. Ale prvne jestli BIOS ukazuje spravné hodnoty, jako velikost RAM, frekvence CPU, HDD etc bych zkusil ten nouzovy rezim a nehledl na stav komponentu a kdy byly aktualizovany. Jestli mas v BIOS funcki SMART, tak nahledni na stav zdravi tvého disku.

Zkusil bych změnit nastavení legacy USB, ale je možné, že pak přestane fungovat i v biosu, záleží jak je to udělané, každý počítač to má jinak a někdy to nastavení platí i pro bios setup.
Každopádně pokud to začlo dělat aniž by se s počítačem cokoliv dělo (včetně třeba připojení něčeho do usb), je to divné, nebo aspoň u systémů, které znám by to divné bylo (w10 neznám a z toho, co jsem o něm a jeho aktualizacích četl by mě to u něj nepřekvapilo).