Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace aplikací na SD kartě

Zdravím ve spolek,

mám Samsung Galaxy J7, stáhnu si aplikaci, nainstaluji, přesunu na SD kartu. Vše funguje v pořádku. Jakmile se aplikace aktualizuje, automaticky se přesune z SD karty do paměti telefonu. Dá se to nějak zakázat? Aby i po té aktualizaci zůstala na SD kartě?

Jednou za čas mi to zařve, že dochází místo - musím tedy vše ručně přesunout na SD kartu a pak mám zase nějaký čas klid.

Díky

Sice mi trvalo dlouho, než jsem se dostal k vyzkoušení, ale výsledek je zde. Pokud by tohle chtěl někdo zkoušet, tak NEDOPORUČUJI.

Tento postup nefunguje, po formátu na kartu nejdou některá data zkopírovat. Začal jsem tedy pátrat proč a zjistil jsem, že naformátovat kartu jako interní v telefonech Samsung není možné. Samsung to neumožňuje.

Zřejmě to fungovalo dříve, ale nyní to již Samsung neumožňuje.