Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výběr NTB Acer

Dobrý den,mám dotaz ohledně dvou NTB který vzít(zatím tedy čekám ještě na nějaké ty slevy-dárek vánoce) po zjišťování a zhodnocení (původně do 15000)jsem se po radách rozhodl pro Acer ale do teď nevím zda s AMD či Intel (jeden integrovaná GPU a druhá s dedikovanou)kde cena je "jen" o 1000 rozdíl (teď!!!)
výkonově by měla stačit bohatě ta AMD (s SSD) ale i tak mne to nedá zda by bylo lepší ta intel?(na hry jako takové to není-sims roblox atd pro slečnu-spíše fotky videa práce a doufám i škola:-))
děkuji za jakékoliv návrhy proč tu či onu(beru i co se týká bezproblémové práce atd..)
zde kody

Zapoměn na Acer je to SHIT. Kup si Asus - Cena za vzhled, rychlost, výkon... Lenovo - cena za vzhled, výkon... Acer - Cena za vzhled... Nedělej blbost a nekupuj si jablko, či HP, cena za vzhled
Já mám ASUS K501UX a Lenovo YOGA 500 15... Prošlo mě rukama při opravách nespočítaně notebooků, ale nejspokonější jsem s ASUSem.