Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobry torrent klient

Obcas taham nejake ovladace a linuxy a vyrobcovia ponukaju aj torenty. Teraz chcem otestovat jednu masinu pod virtualom a na torentoch je priamo obraz.
Nicmenej ja som torenty uz asi 2 roky nepouzival, viem, ze kedysi bolpopularny bitorent, potom zase utorent, ale ten mal v nejakej verzii nejaky spyware v sebe ci co....proste nemam prehlad.
Staci mi nejaky obycajny klient na obcasne stiahnutie, idealne taky co mi hned nezasvini pc;o).

Pouzivam tu verzi deluge-1.3.15. Na moje obcasne vyuzivani torrentu to staci a prijde mi deluge jako nejprehlednejsi klient podobny utorrentu v dobe, kdy byl jeste bez reklam, prave z utorrentu jsem presel na deluge a nemam duvod to dal menit.

Byla to nahoda, je samozrejme nesmysl, aby nejaky torrentovy klient stahoval rychleji nez jiny, bud to mel blbe nastaveno nebo se mu tam zrovna nekdo odpojil. Ty klienti jsou v podstate jen o nejakem grafickem designu a mne deluge vyhovuje. Klidne verim, ze mohou byt i lepsi klienti, ale rad pouzivam open-source a na moje potreby nema smysl nic dalsiho hledat.

Verim, ze ti taky bude stacit bohate. :-)

No ona ale není úplně tak pravda to, co jsi psal: "Používám uTorrent 3.5.5 a reklama se z něj dá snadno odstranit"
To tlačítko Upgrade je defakto reklama na Pro verzi uTorrentu a myslím, že se odstranit nedá.
Zato v BitTorrentu to tlačítko Upgrade není.
Jak můžeš používat něco, kde straší tak výrazné reklamní tlačítko, nechápu :-)

Souhlasím, qBitttorent na základě QT, podporou jak s privátních torrentů, proxy tak šifrováním používám pro P2P jak na platformě Windows, tak linuxových distribucí (kde již bývá v programech jako výchozí tak jako transmission dle linuxové distribuce a nevyžaduje instalaci), u kterých není proč doinstalovávat něco jiného.
(zajímavá funkce je i vzdálené připojení, což umožňuje přidávat a sledovat torrenty z jiných zařízení v síti přes WEB rozhraní x.x.x.x:9091 alespoň takle to používám na mé samohrajce do které mám připojený externí HDD a na které ty některé P2P soubory stahuji kde v podstatě zastává roli takového NASu)

Hm. Nechápu o co ti jde. Když tu položíš takovou otázku, tak ti tu uživatelé vypíšou postupně snad všechny torrent klienty, které existují. To ti vyjde nastejno hodit do google dotaz best torrent client.
Takže ti tu přidám dalšího torrent klienta a pudu proti proudu, tohodle toho ti tu sotva někdo napíše:
https://github.com/krisives/voltage
Je to obyčejný php skript :-)
Když tam opravíš dvě malé chybky a předěláš na používání již staženého *.torrent souboru, tak funguje hezky, zkoušel jsem to na stahování linuxových distribucí :-)
A jestli tam krisives opravdu přidá i DHT, jak psal v issues, tak by to byla bomba.
Skoro dokonalý torrent klient na stahování warezu (neuploaduje).

Od doby, co jedu na linuxu to neřešim a používám to, co je v distribuci (Tansmission). Nemá takové cool nastavení jako třeba utorrent, co jsem používal pod XP (ten systém zasvinil asi dost), ale hlavní úlohu (stahování a sdílení torrentů) plní podle mě skvěle.