Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dobry torrent klient

Obcas taham nejake ovladace a linuxy a vyrobcovia ponukaju aj torenty. Teraz chcem otestovat jednu masinu pod virtualom a na torentoch je priamo obraz.
Nicmenej ja som torenty uz asi 2 roky nepouzival, viem, ze kedysi bolpopularny bitorent, potom zase utorent, ale ten mal v nejakej verzii nejaky spyware v sebe ci co....proste nemam prehlad.
Staci mi nejaky obycajny klient na obcasne stiahnutie, idealne taky co mi hned nezasvini pc;o).

Od doby, co jedu na linuxu to neřešim a používám to, co je v distribuci (Tansmission). Nemá takové cool nastavení jako třeba utorrent, co jsem používal pod XP (ten systém zasvinil asi dost), ale hlavní úlohu (stahování a sdílení torrentů) plní podle mě skvěle.