Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterka v notebooku mi vydrzi sotva 5-10 min

Zdravim, mam notebook uz 2 roky a baterka mi vydrzi sotva 5-10 min. Po jake dobe takhle odchazi baterky v notebooku. Konkretne vlastnim Li-Ion akumulátor (4400 mAh, 11,8 V) . Muze mit i neco vliv na tak male vdrzi baterky? Dekuji za pomoc
Změna předmětu, původně: Baterka (LaKr) (Kráťa)

ja mam notebook také přibližně dva roky a jedu vědšinou doma na střídačku síť - baterka, takže přibližně každý druhý den vybiji a zase nabiji. V současné době se výdrž pohybuje při běžné praci kolem hodiny a něco.

Záleží na způsobu práce na notebooku. Někdo je schopný odrovnat baterku i po mnohem kratší době. Někomu naopak vydrží 3 roky pouze s menší ztrátou kapacity.
Ta výdrž klesla najednou nebo v nějakém delším časovém úseku?