Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router do bytu

Dobrý den, potřeboval bych poradit s výběrem routeru do bytu 3+1 (asi 185 m2) . Byl bych rád kdyby router pokryl celý být, ale máme velmi široké stěny (80-100cm). Pevný počítač bude připojený kabelem zbytek wifi. Za každý tip děkuji.

toto bych resil poradne vice wifi pristupovymi body, pripojenymi kabelem na "paterni" LAN sit (ktera by zaroven resila jejich napajeni. Bud vylozene nektery SOHO MESH system, ktery ma pro bezne uzivatele zjednodusene nastaveni, pripadne pouzit osvedcene Ubiqiti Unifi. Na kvalitni pokryti 185m2 jednim zarizenim zapomen, natoz v pripade pozadavku rychle wifi (tj. 5GHz 802.11ac)