Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MFP multiple pdf

Klient chce multifunkcne a ma taku zaujimavu poziadavku...musi vediet dat viac skenovanych dokumentov do jedneho pdf. Ja si spominam, ze Canony to isty cas mali vo svojich mF Toolboxoch, ale priznam sa, ze neviem z hlavy, ktore zo sucasnych MFP toto podporuju. Idealne by bolo keby to podporovali nativne, cize by sa skenovalo z MFP (sietoveho) a nie sw z pc.
Preferoval by som HP alebo Canon

Máme v práci velké Minolty C200 a C220. Obě připojené přes ethernet. Obě to umí. Na tlačítko skenují do pdf SMB ( samba = sdílená složka v PC ). Z podavače je to automaticky. Ze skla to napíše vložte nový list. Pak vložíš nový list, nebo zmáčkneš konec a start (tlačítko start je tady něco jako enter - potvrzení). Přenos dokumentu potvrdí pípnutím. U té C200 dělám denně. C220 je o patro výš, a nebyl s tím problém. Už si ani nepamatuji, jak jsem to nainstaloval.
Když náhodou potřebuji naskenovat obrázek, sednu k PC, pustím nějaké malování apod. vyberu skenovat, vyberu jeden ze 2 Twainů ( tím vybírám tiskárnu ) a pak jpg, tiff,... a dál je to jako s obyčejným skenerem.

V podstatě s tím bývá problém tak 1x za rok, když MS udělá velký update win7 a rozvrtá sdílení u složek v PC. Jinak to šlape bez problémů.