Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Free náhrada za CorelDraw!: otevírání a úprava .cdr - jaká?

Ave. Viz dotaz. Kdysi jsem používal prastarý Corel (dvacet let old), a teď potřebuju některé výstupy otevřít a trošku poupravit. Vzhledem k tomu, že mi instalačka Corelu (snad trojka) odmítá nalézt na W7 (a nebudu kupovat ni pirátit novou verzi), potřebuju nějaký free soft, který mi udělá stejnou službu jak výše popsaný vektorový kreslič. Existuje něco takového? Gůglil jsem, nikde ale není zaručené, že mi alternativa otevře a po editaci uloží soubor ve stejném formátu. Doporučíte něco /nejlépe dle vlastní zkušenosti/? Předem dík za podnětné rady.

Dokoupil jsem si licenci. Krásní a geniální američani (záměrně s malým "a") chtěli za reaktivaci dvacet jejich neméně krásných a dokonalých dolarů. Oni se bojí jenom Čerta, že? Tak ať je odpůrce pojebe do jejich dolarových prdelí... Já značím vyřešeno, zúčastněným děkuju.