Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak předělat ikonu neposlušným aplikacím

Zdar,

nize vidite hlavni panel Windows 10 a na nem radu spustenych aplikaci.

[88341-menu-png]

V nabidce Start mam uzivatelsky predelane ikony aplikaci tak, aby kazda aplikace mela krasnou ctvercovou metro ikonu. Vidite nize:

[88342-start-png]

PROBLEM je, ze na hlavnim panelu jsou dve NEPOSLUSNE aplikace (Steam, Opera), ktere moje vlastni ikony nerespektuji a prirazuji tam osklive puvodni ikony, ktere ja nechci. Ze ty aplikace programuji nejake praseci mozecky, to muzeme klidne vynechat. Otazka je, jestli to jde nejak obejit a neposlusnym aplikacim vnutit moje ikonky. Zvlast Opera me vytocila, protoze to jeste pred tydnem slo a ted uz ne. Steam byl vzdycky opozdenej a ctvereckove metro odmital respektovat odjakziva.

Vim, ze je to drobnost, ale proste nemam rad nedokonale veci.

%SystemRoot%\system32\SHELL32.dll - zložka s ikonami Windows.

Operu nepoužívam, Firefox od Mozilla má svoje Favicon (pretiahnutím myšou zámku z browsera z konkrétneho servera na plochu) uložené zdes :

C:\Users\užívateľa\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\xxxxxxx.default-release\shortcutCache\*.*

---------------------------
Na nete sa povaľuje nepreberné priehršlie hotových SW s databázou a náhradou za vkusné ikony z dielne 3D kresličov a maliarov zvučných mien v ultra hd hifi kvalite určených k zámene OS W10.

Že si nejaký večne ubolený, lenivý, zakuklený chazarský židák po materi naštepený nacistickou fóbiou s "lachtaní" nemocí rukami za chrbtom?
Google je stejně nebezpečný jako nacisti, dávejte velký pozor, komu svěřujete svá osobní data!!!

Nejako ti ale mafia lumpenproletariátu vrahov boľševikov s eštébákmi na čele nevadia, lebo tí sľušne, poctivo, inteľigentne vraždili, odpočúvali, udávali, unášali, väznili počas mieru výhradne svojich vlastných, nevinných, neozbrojených občanov v čase mieru a sociaľistického bľaha.