Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte meteostanici

Ave. Pokud sem můj dotaz nepatří, bez milosti mažte. Má nejskvělejší si přeje "pod keř" novou meteostanici. Priority: venkovní a vnitřní teplota, tlak (vývoj), vlhkost vzduchu, bezdrát (5m stačí), bez konektivity k netu. Ale hlavně - velký (po aktivaci podsvícený /prej nejlépe modře či oranžově ]:)/ displej). Do dvou litrů peněz českých. Žádný anemometr či jiné zbytečné fíčury. BTW: raději ne JVD, mám špatnou zkušenost s jejich "kurvítkama" (dva roky a dead...). A opět: nejraději vlastní zkušenost. Gúglit umím taky. Předem poděkuju za případné rady :beer:

OT: někdy není žádná meteostanice potřeba, má-li člověk k dispozici internet a "najde" si svou lokalitu tady: http://a.la-a.la/
Spousta údajů, záznam každých 10 minut, historie řadu let zpět, k dispozici jsou i surová data (*csv)

My máme tu naši místní profi stanici asi 200 metrů od baráku.

[88380-ala-png]

---
Odpověď nevyhovuje tvému zadání, ale třeba si tam někdo najde meteostanici, kterou má v místě bydliště