Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu

Prosím poraďte,
mám připojené dva počítače k internetu přes kabelovou televizi, vše fungoval bez problému, ale nyní na jednom se přihlásím bez problému, ale ten druhý hlásí – omezené nebo žádné připojení. Vyzkoušel jsem ho připojit u jiného poskytovatele internetu a internet běžel normálně. Zkoušel jsem restartovat modem, router, výměna kablu, ale nic nepomohlo. V čem může být problém? Děkuji za radu

podle tvého popisu je problém pouze ve změně datumu, protože to udělalo "samo" a "ze dne na den".
anebo:
- oslov svoji kabelovku nebo jejich web, jestli nemají výpadek.
- zkus vypnout a zapnout napájení routeru.
- pohledej jaké parametry ti kabelovka zadala pro připojení, zkontroluj že je router správně nastavený.
- vypiš si konfigurace obou tvých pc (start - spustit - cmd.exe: ipconfig -all) a porovnej jestli jsou v pořádku.

pak sděl co je nebo není správně.

Vyzkoušel jsme ten příkaz, a u toho, kde je problém s připojením naskočilo navíc

Adaptér pro tunelové připojení Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Přípona DNS podle připojení...:
Popis..................: Teredo Tunneling Pseudo-Interface
Fyzická Adresa.......: FF-FF-FF-FF-FF-FF-FF-FF
Protokol DHCP povolen..: Ne
Adresa IP...........fe70::ffff:ffff:fffd%4
Výchozí brána..........:
NetBIOS nad TCP/IP.........:zakázáno

vypni nebo rovnou odinstaluj ipv6 ve vlastnostech připojení, zruší se ti i tento převodník ipv4-ipv6 "Teredo Tunneling Pseudo-Interface"

ale to nemusí být důvod nefunkčnosti, ten bych hledal spíš v nastavení které jsi neuvedl:
- ip adresy obou pc versus brána (tvůj domácí router) versus maska,
- nastavení dns; doporučuju nastavit rovnou na providera, pokud ovšem nemá zrovna v těchto dnech opožděnou záplatovací mánii na dns :(