Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BS Player...korekce titulků...

Mám proglém. Načetl jsem si v BSPlayeru titulky do seriálu. Ale jelikož jsem Lama a pracuji s tímto programem prvne a vubec s titulky, načetl jsem je příliš brzy. Při spuštění filmů nesouhllsí titulky se stopáží. Takže to koriguji dle návodu přes Korekce titulků + - ....když už to konečně trefím a pak spsustím film znova, je to zas rozhozené. Ta korekce není trvalá??? Titulky vyjmout a vložit znovu neumím....díky

Ne, úpravou v BSP jen dočasně titulky posuneš, jen pro tento okamžik a jen v tomto přehrávači.

Je potřeba na to použít např. Subtitle Workshop (zdarma, v češtině).

---
Lepším řešením (jednodušším) bude sehnat si jiné titulky. Obvykle jsou přečasovány na různé verze (ripy) seriálu. Nápovědou by mohl bát přesný název konkrétního dílu - příslušné titulky obvykle mají identický název (pochopitelně kromě přípony).