Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repasovaný počítač

Zdravím.Nynější počítač dosluhuje a tak bych prosil poradit s výběrem.Coby důchodci mi stačí repasovaný.Mám na výběr:Dell Optiplex ,Procesor Intel Core i3-2120,3.30 GHz,
8 GB DDR 3,480 GB SSD,Intel Graphic 2000,Win.10 Pro.

Nebo Taktéž Dell s procesorem Intel Core i7-860 2.80 GHz,500GB HDD, 4096 Mb,Radeon HD 4550 256 MB s DMS59,Win. 10 Pro.

Ten druhý má zese výkonnější 8 vlaknové CPU :-)
Jestli nejde o výkon a jde o běžnou činnost, možná by ve výběru mohla hrát roli i kvalita a velikost obrazovky.
(Jinak SSD je výhoda to ano, nevim jestli to chapu správně ale ten prvni ma 8Gb RAM o proti tomu i7 s 4GB což by také mohlo hrat roli. Jestli mají i stejnou obrazovku tak až na CPU by ta první volba mohla být opravdu výhodnější. DualCore 4 vlakna zvládne běžnou činnost, video web bez větších problému).

jestli je vyřazujou i s monitorem, autor nepíše..

Právě proto. Na stránkách dell je prodávají i jako komplet kancl + periferie klávesnice a myš. Jestli mu jde jen o PC stanici tak monitor pochopitelně nehraje roli, proto pisu "že by mohla hrát roli'" ale asi rozumim jak to myslíš, že to nejsou notebooky. (někdy je to těší z těch tazatelů něco dostat a mnohdy bez anticipace dostaneš zásadní informace až v průběhu vlakna :-))