Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani PC ve Win

Zdra­vim,mam ta­ko­vy mensi pro­blem.
Za­c­nu se­sta­vou:
MB- Asus pri­me Z390a
I7-9700K
32­GB DDR4 2666MHz
620W Se­a­so­nic zdroj
Gi­ga­by­te RTX2070 Su­per
256­Gb Pa­tri­ot SSD +500­GB M.2

Po­sled­ni dva dny mam po­roblem se za­se­ka­va­nim jiz na plo­se.Pc nor­mal­ne na­star­tu­je.A cca po mi­nu­te v plo­se se de­fak­to za­sek­ne.Mys re­a­gu­je jen ob­cas.Ne­spus­tim nic.
Jakmi­le ov­sem vy­tahnu VGA a je­du na vy­stup z des­ky tak se zda byt vse ok(be­ze­lo me to tak 15­min) a zad­ne za­sek­nu­ti atd.Kdyz dam VGA do dru­he­ho PCI-e por­tu tak ta­ke vse OK cca po 20­min be­hu.Tep­lo­ty v nor­me CPU v kli­du 37 za­tez max 65...​VGA v kli­du 42 v za­te­zi max 65...​vse po cis­te in­sta­la­ci Win (ori­go zad­ny crack) po ak­tu­a­li­za­ci vsech ovla­da­cu i win..i po up­da­te bo­i­su na nej­no­vejsi..​set​kal se s tim nekdo??mam se oba­vat ze ode­sel slot na des­ce?de­ku­ji za ra­dy ti­py

Zahrivanim me to neprijde...bezel cca hodinu zatezovy test a test stability bez zadneho problemu..navic jsem hral asi 3hod celkem narocnou hru a teploty v norme...az druhy den po zapnuti se to zase zacalo sekat...puvodne jsem myslel ze to dela program Aorus Engine protoze kdyz startoval na zacatku tak problemy zacali..po jeho odistalavani vse slapalo..do dalsiho restartu kre se chyba opet objevila

Ano po instalaci win si Asus pres svuj program stahnul a naistaloval vsechny ovladace sam...a prvni nebo druhy je chipset...a pokud instaluju ovladace rucne tak vzdy stazene z origo stranek vyrobce komponentu...maximalne me napada jestli na to nema vlil aktualizace Win

Ano po instalaci win si Asus pres svuj program stahnul a naistaloval vsechny ovladace sam

otřesný postup, systém měl ty ovladače dostat přímo pod nos. ale z druhého slotu vše funguje, čili v tom není zádrhel.

jen doufám, že chipsetem nebyl myšlen "intel me", což je zrůdnost naprosto k ničemu.
stejně tak doufám, že žádné automatické stahovadlo ovladačů neběží z "pospuštění".

můžeš vyměnit disk a nainstalovat nový systém (bez kriplware z asusu). jestli to bude padat zas, běž tu základní desku reklamovat.