Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekani PC ve Win

Zdra­vim,mam ta­ko­vy mensi pro­blem.
Za­c­nu se­sta­vou:
MB- Asus pri­me Z390a
I7-9700K
32­GB DDR4 2666MHz
620W Se­a­so­nic zdroj
Gi­ga­by­te RTX2070 Su­per
256­Gb Pa­tri­ot SSD +500­GB M.2

Po­sled­ni dva dny mam po­roblem se za­se­ka­va­nim jiz na plo­se.Pc nor­mal­ne na­star­tu­je.A cca po mi­nu­te v plo­se se de­fak­to za­sek­ne.Mys re­a­gu­je jen ob­cas.Ne­spus­tim nic.
Jakmi­le ov­sem vy­tahnu VGA a je­du na vy­stup z des­ky tak se zda byt vse ok(be­ze­lo me to tak 15­min) a zad­ne za­sek­nu­ti atd.Kdyz dam VGA do dru­he­ho PCI-e por­tu tak ta­ke vse OK cca po 20­min be­hu.Tep­lo­ty v nor­me CPU v kli­du 37 za­tez max 65...​VGA v kli­du 42 v za­te­zi max 65...​vse po cis­te in­sta­la­ci Win (ori­go zad­ny crack) po ak­tu­a­li­za­ci vsech ovla­da­cu i win..i po up­da­te bo­i­su na nej­no­vejsi..​set​kal se s tim nekdo??mam se oba­vat ze ode­sel slot na des­ce?de­ku­ji za ra­dy ti­py

Ano po instalaci win si Asus pres svuj program stahnul a naistaloval vsechny ovladace sam...a prvni nebo druhy je chipset...a pokud instaluju ovladace rucne tak vzdy stazene z origo stranek vyrobce komponentu...maximalne me napada jestli na to nema vlil aktualizace Win

Ano po instalaci win si Asus pres svuj program stahnul a naistaloval vsechny ovladace sam

otřesný postup, systém měl ty ovladače dostat přímo pod nos. ale z druhého slotu vše funguje, čili v tom není zádrhel.

jen doufám, že chipsetem nebyl myšlen "intel me", což je zrůdnost naprosto k ničemu.
stejně tak doufám, že žádné automatické stahovadlo ovladačů neběží z "pospuštění".

můžeš vyměnit disk a nainstalovat nový systém (bez kriplware z asusu). jestli to bude padat zas, běž tu základní desku reklamovat.