Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalacia win 7 64bit

Ahojte,
pc mi zacal blbnut mrznut a neda sa spustit ani po opakovanych restartoch skusal som nudzovy rezim nic ani opravit spustenie win nejde ani pomocou cd win neviem nainstalovat najprv mi pri 24% vyhodilo chybovu hlasku ale nestihol som ju precitat a teraz ked opakovane instalujem win tak strasne pomaly to nacitava a mrzne taky kruzok no proste nejde instalovat win a skusal som aj v biose nastavania menit nejde to... mate nejake rady?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Abych ti pravdu, Brtníku, řekl, tak tohle je pro mě u střečkujícího disku (mizení ze systému, tuhnutí a podobné radosti) první volbou (plus kontrola kabelů a napájení) a neztrácím čas zkoumáním nějakých výpisů.
Samozřejmě, u SSD (to píšu pro jiné, nezkušené) nějaké odšroubovávání elektroniky nepřichází v úvahu. Tam lze jenom zkontrolovat kabeláž vč. napájení.