Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 0xc000012d - problém - padají hry

Takže zdravím, mám menší problém, jak hraju nějakou hru na větší grafické nastavení tak po chvilce spadne s hláškou "taskmgr.exe - 0xc000012d" Ovladače mám nejnovější, Win XP SP3 prosím, máte nějáké rady ? :-(

D:\DOCUME~1\Tomas2\LOCALS~1\Temp\is-AIMR7.tmp\setup .tmp

to asi nebude moc korektní proces

D:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMBgMonitor.exe
D:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexStoreSvr.exe
D:\Program Files\Common Files\Ahead\Lib\NMIndexingService.exe

tohle po instalaci Nera vypínám

O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] "D:\Program Files\Java\jre1.6.0_07\bin\jusched.exe"

tohle taky mažu

O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - %windir%\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe (file missing)
O20 - Winlogon Notify: dimsntfy - %SystemRoot%\System32\dimsntfy.dll (file missing)
O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - D:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - D:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)

tohle fixni, ty soubory tam nejsou

O3 - Toolbar: DAEMON Tools Toolbar - {32099AAC-C132-4136-9E9A-4E364A424E17} - D:\Program Files\DAEMON Tools Toolbar\DTToolbar.dll

otvírá se mi kudla v kapse, když vidím někde nějakej "toolbar", používáš to?

a nakonec - máš tam spuštěný Windows Defender, Spyware Doctor a Spyware Terminator dohromady, nebije se to? Jo a ten GEST service je co?

Vir či jiného šmejda tam nevidím

Pokud jsi měnil grafický ovladač a jede to dýl, je možný, že se přehřívá grafika, zkontroluj teploty, pokud to jde. Kdyžtak prstem na chladič :-)

1. Ten jsem nikde nenašel
2. Je to pryč
3. Taky
4. Nevim jak :-[
5. Je pryč
6. Normálně mám jen toho terminátora, ale hromadně jsem odstraňoval spyware

- Grafika se jednou přehřívala a dal jsem jí reklamovat, tahle je ok, kdyby se přehřívala tak by házela VPU Recover ne ? :-|

to je větrák, chladič je to kovový pod ním :-)

VPU recover nemusí nastat, reklamoval jsem nedávno Radeona 3850, kterej při hře natvrdo vypínal PC.

Máš možnost zkusit jinou grafiku? Integrovanou?

ZDROJ!!!??? Nedostatečný Zdroj? 650W Seasonic je pro tuhle sestavu nedostatečný Zdroj !!! ???. Tak to teda fakt čumim, chodí někdo kdo to radí na tuhle stránku? http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlit e.jsp Paměti se testovali, chyby měli, vyreklamovalo se to a už fungovali. Neříkam že zdroj nemuže být "zvlaštním" způsobem vadný, ale 650W na tuhle sestavu bohatě stačí. Ještě k tomu když je to jeden z nejlepších značek. Ne nějaký LC power, nebo eurocase.

Buď seš tak chytrej, nebo úplně blbej... radu nemáš, ale kritizovat ti jde dobře]:) Co se snažit pomoct a ne se navážet do někoho kdo se o to snaží už dost dlouho?

Vypnutí procesů, odinstalace toolbaru je sice fajn a v pořádku, ale s tímhle problémem to nemá nic společného.

Koukám že tady se rady nedočkáš Tomáši. Zkus to raději jinde a ne mezi jitrnicema:-)