Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stejná verze win 10 i po velkých aktualizacích bez novinek

Dobrý den,zkoušel jsem si předčasně bez Insideru aktualizovat Windows 10 pomocí jednoho triku přes příkazový řádek dism.exe / online / add-package /packagepath:"D:\Downloads\Windows.cab " a po aktualizaci nemám ve Windows 10 žádné novinky. Zkoušel jsem pak schválně přes Insider novější verzi a pořád se to tváří jako jarní verze,i když mám verzi pro příští rok.

Nevíte co s tím prosím bez přeinstalace Windowsu ?

Odtud to mám :

https://windowsarea.de/2019/10/windows-10-november-2019-update-installieren/

Lukinho017:
Ty jsi v insideru a nepoznáš na jaké jsi verzi? Naliskej si.
Build 19013 není 1903, ale 2003.
Jelikož ten tvůj cab, mimochodem se dá stáhnout i z Webu MS:
windows10.0-kb4517245-x64_4250e1db7bc9468236c967c2c15f04b755b3d3a9.cab
je určen pro verzi 1903, tak ti to nemůže fungovat.
Jestli chceš 1909 tak si stáhni, jako správná lamička, MCT:
windows10
a nahoď si tam 1909 (čistou instalací nebo pomocí procesu stejného jako se dělá při upgradu, z insider buildu by bylo vhodnější to první).
A nechápu proč máš potřebu tento trik aplikovat až tehdy, když je 1909 ve finálním kanálu, chápal bych to, kdybys jej prováděl třeba už v září (já jej provedl v září).

Návod je dobrý. Je ale určený na finální aktualizovaný (jako rtm revize pro 1909 je 418, ale fungovalo to i na nějaké revize před touto revizí) build verze 1903, tedy 18362. Ty máš verzi 2003, konkrétně insider build 19013, takže ti to fungovat podle toho návodu nemůže. Co na tom nechápeš?????

Udělal jsem tam to podle návodu a pak jsem si ještě nainstaloval ten build z Insdieru.

Nechápu to,že tam nemám novinky z novějších verzí. Na starém PC jsem měl ten stejný build a tam ty věci byly,u tohohle PC nikoliv. To je to,co řeším právě.

Aha,takže to může chybět kvůli chybějící aplikaci ? Já to udělal tak,že první jsem udělal instalaci podle návodu před měsícem a pak jsem viděl,že nějaké věci chybí,tak jsem zkusil build z pomalého kruhu insideru. Tvůrce videa má v infu o systému verzi 1909 a já právě 1903. Všiml jsem si,že i nějaké další věci chybí. Ale přidala se např. Cortana,ale ta zatím nepodporuje češtinu.

Jak jsem psal, až budeš mít build 18362 pokud možno v aktuální revizi (nebo ne moc staré revizi) a nainstaluješ tam tu kb4517245 podle toho tvého návodu a něco se ti bude zdát, že ti nejde a mělo by to v 1909 jít, tak až pak se to dá řešit.
No podle mě něco může chybět kvůli chybějící aplikaci, protože já většinu appx nemám a tedy nějaké nové funkce v 1909, které jsou závislé na těchto appx, mi logicky chybí a předpokládám, že mi chybí z tohoto důvodu :-)
A jestli chceš řešit 2003 tak to já řešit nebudu, protože, jak jsem psal, se o tydlety insider buildy nezajímám.