Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nabíjačka

Zdar,chcel by som sa spýtať na názor tých ,ktorý tomu rozumia.Chcel by som si kúpiť túto nabíjačku:
https://www.alza.sk/gp-usb-nabijacka-baterii-u421-4-x-aa-gp-recyko-pro-d5580051.htm
Cena sa mi zdá príliš nízka vzhľadom na to ,že k nej sú pribalené aj 4 baterky 2000 mAh. Recenzia tam neni žiadna ,ale na Heuréke som niečo našiel a pozitívne. V popise je veľmi ospevovaná,takže ,keď máte osobnú skúsenosť,alebo tý ,ktorý sa vyznajú.Poprosím vás o názor,vďaka.

tak na aliexpressu najdes usb nabijecky od pul eura a 2000mAh nabijitelne baterky asi od 2 euro.

V TME, coz povazuju za solidni obchod maji podobne https://www.tme.eu/cz/details/gp-u411_4x2000pro/nabijecky/gp/gp-u411-4-x-r6-2000mah-pro/ , jen s 2.600 mAh baterkama za 14 EURO. takze 19EURO u alsy me neprekvapi, cena to je realna, co se obsahu tyce, tezko rict - zeleny skret ma zimni slunovrat v lete, takze je tam zjevne mozne cokoli.

Potrebuješ tam nacpat energii. USB port 5V 2A ti dá 10W, po ztrátách optimisticky 9W
Ty máš 4 baterky NiMH tak jsi schopný je nabíjet víc jak 2A, ale ty články se budou nabíjet nižším proudem, který bude ke konci navíc klesat. Takže pokud budeš mít 2A USB zdroj, tak by měl být na nabíjení dostatečný