Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna cesty instalace aktualizací.

Dobrý den,

mám problém na můj disk se již nevejdou aktualizace. Je nějáká možnost změnit cestu instalace aktualizací? Mám v PC 2 disky
1.Flash paměť 32GB (plný systémovými soubory) nepotřebné programy jsem odinstaloval a stále nemá místo proto řeším tuto možnost změny instalace cesty aktualizace. při pokusu nainstalovat aktualizaci vypíše chybu: chyba 0x800705b9

Mám v PC 2 disky
1.Flash paměť 32GB

jde skutečně o pc, anebo o tablet / netbook s atomem / shit od umaxu? má ten krám nějaký typ?
je ten disk výměnný, nebo jde o náhražkové emmc paměti připájené na desce?

jestli potřebuješ místo pro instalaci půlročního "servicepacku", zbav se souborů hiberfil.sys a pagefile.sys (swap a hibernace).
po instalaci zase vrať, co bude mít smysl.

že se w10 s vynucovanými aktualizacemi nemůžou vejít na podvodné 32gb disky, je normálním uživatelům jasné už od uvedení w10 (2015).
výrobci šmejdů to ignorují a donedávna ty krámy nabízeli právě laikům, kteří si s tím neporadí.
mrchosoft na to přišel už po 4 letech: https://diit.cz/clanek/windows-10-budou-potrebovat-2x-vice-mista-na-hdd