Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Unknown USB Device (Set Address Failed)

Zdravím, skusim byt stručny, dal som formátovat svoj SanDisk Cruzer 3.0 USB 128GB, proces normálne začal tak som sa vrthol na inu prácu, po navrate už len sprava že system Windows nemoho formátovanie dokončit a koniec odvtedy už W 10 toto zariadenie nerozpozná, na sekundu pripojí a hned odpojí, neobjaví sa v Správe Diskov a v Spravca zariadenia a Ovladaci panel svieti ako ,,Unknown USB Device,, konkretne :
,,Systém Windows zastavil toto zariadenie, pretože zariadenie ohlásilo problémy. (Kód 43)
The USB set address request failed.,,
Teraz čo som skušal a nepomohlo :
- odpájanie a skušanie inych USB portov na inych zariadneniach
- troubleshooting, odinštalovanie driverov, inštalovanie novych od vyrobcu NB alebo SanDisk
- ešte pár nezmyslov z YouTube videi - zakazat Fast start, zakazal selektivneho vypnutia USB v sieti aj na baterii....
SanDisc služil dobre žiadny problém nebol ,,zmršilo,, ho to nedokončene formátovanie, je šanca nie cez Windows ktorý to proste nezvláda ale nejaky soft zistit čo s tym je? Soft ktory ho ale uvidí predtym....dík

https://hddguru.com/software/HDD-LLF-Low-Level-Format-Tool/HDDLLFsetup.4.40.exe

Hard Disk Low Level Format Tool

zafajkni iba štvorec na exterňáši, zmaže prvý sektor, potom formátuj pod Windows tabuľkou akú používaš.

Podobne vykonáva mazanie prvého sektora nástroj, Diskpart.exe - Clean.

Ak ti nepomôže, len zahodiť.

Ešte skús nejaký recovery SW na obnovu z RAW,

EaseUS 8.5, je to free SW pre Recovery stratených, prešustrovaných, sprznených oddielov:
https://www.softpedia.com/get/System/Back-Up-and-Recovery/EASEUS-Partition-Recovery.shtml

Uvidíš, ktorý sektor ti vyštrachá, je to onánia než ti zobrazí komplet dáta zavádzačov vhodných k obnove.

som amater ale myslím že nemá čo mazat, tu je update po 2hodinach na inom NB vysledok ale zatial žiadny...

Update : na inom NB po X pokusoch mi Sandisk najde v Spravca zariadenia aj v Sprave diskov ( nie v Tento počitač - takže formatovanie odpada ). v Sprave zariadenia ukazuje pracuje spravne problém je ze Svazek je prazdny - ked zvolím načíst vyplní sa super akoze je Online aj spravna velkost problém je kolonka Svazek tam je uložený ako bol v original na NB pod nazvom (G: ) a je prazdny ked zvolím Vlastnosti chyba Názov - volne miesto aj využite všetko 0....t.j SanDisk je dobry, ale Svazek ,,Disk,, na nom je prazdny a hlavne nema formát NTFS ani FAT chapem to spravne?
V Srave diskov tiez ukaže akože Disk 1 Vymenitelne medium ( G: ) je online velkost sedí disk je prazdny - dam Novy jednoduchy svazek predpokladam ze to by mi určilo formát a vytvorilo svazek - po zvolení formátu , písmena v Pruvodce vytvorení jednoducheho svazku to vyhodí chybu ,,Bylo zadano zarizení, ktere neexistuje,, čo s tym? Vdaka