Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak porovnat databázi?

Ahoj,

Sháním nějaký program, který by dokázal porovnat databázové tabulky (strukturu i data) na způsob "diff toolu", který je třeba v Phpstormu.

V zásadě mi jde jen o to, jak můžu zjistit, jak konkrétně se databáze upravila po aktualizaci aplikace, která si právě nějakou úpravu při prvním spuštění má udělat.

Existuje něco takového?

Díky.

Řešení:

mysql_dump - vypises si zvlast strukturu, zvlast data (pripadne se strukturama) do textovych souboru, ty pak porovnas cimkoli na porovnavani textovych souboru.

Data asi budes chtit dumpnout po jednom zaznamu na radek, pokud ti ta aplikace prida nejake sloupecky, tak at vidis zmenu jako sloupec, nikoli jen, ze se data lisi.