Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No input video

Dobrý den. Poslední dobou se mi občas sám zrestartuje počítač a už nenaskočí obrazovka (hlásí "no input video"). Po několikerém vypnutí a zapnutí naskočí a pak je vše třeba 2 týdny vpořádku. Usuzoval jsem na nějaký studený spoj, všechny kabely a konektory jsem rozpojil a znovu zapojil, vyndal a vrátil všechny karty apod. Včera jsem si všimnul, že před restartem zamrznul asi na 10 sekund obraz, pak už nenaskočil vůbec. Usuzuji, že zřejmě bude vadná grafická karta. Mám pravdu nebo jsou i jiné možnosti?
(W XP Home, ASUS A7V 880, GeForce FX5200, víc si nepamatuju)
Díky za radu.

Půjčená graf karta nepomohla. Počítač jsem odpojil, vyndal jsem baterku, vše znovu pořádně profoukl vysavačem, komplet všechno rozebral (kabely, karty, paměti apod.) a po sestavení počítač naběhl normálně a vše funguje. Jenom nevím jak dlouho. Takže to bude ten studeňák.
Je ňeco speciálního na čištění konektorů v počítačích nebo stačí obyčejnej Kontaktol. Děkuji za odpověď.