Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem časté výpadky připojení

Zdravím, poslední týden mám velmi často výpadky internetu trvá to cca 1-2 minuty a pak to zas naskočí a opakuje se to cca každých 30 minut poskytovatel tvrdí že z jejich strany je vše vpořádku.. neví někdo čím by to mohlo být ? jsem připojen přes kabel

Jak máš starý ruter, model ? Dělá to i s připojením přes Wi-Fi?
Klidně může jít o napájecí DC adaptér (což je u některých ruterů často kámen úrazu který vede k né stabilitě a výpadkům připojení), problém nemusí pocházet z PC, nebo poskytovatele třeba viz výše příškřiplé kabel :-)

i po několika hodinách tu chybí reakce s typem/stářím routeru.

člověk by pro diagnostiku potřeboval vědět: ip svého routeru, ip wifi clienta pokud má na baráku, ip brány poskytovatele, dns poskytovatele.
když nastane výpadek, šlo by pustit ping na tyto adresy, jestli jsou ok.

ale co s tím bez informací o routeru: třeba vyhodit, třeba je to tím.