Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr TV do 20 tisíc

Dobrý den, potřeboval bych pomoci s výběrem televize do 20 tisíc. Na televizi se budu dívat ze 4 metrů a bude připojena na anténu. Na televizi budu sledovat hlavně různé seriály(Netflix, HBO GO) a také klasické pozemní vysílání. K tv nebude připojena žádná konzole.

Hlavně ne LG. Tři roky stará 50" UHD smartka (typ přesně z hlavy nevím) - vypadává čtečka satelitní karty (chce tvrdý restart), podsvícení flekaté jak májový kocour. Že to vydrží tak krátkou dobu bych opravdu neřek. Přitom víc jak deset let old Samsung má obraz furt jak víno.

No taky neslyším na LG moc chválu kolem když se bavíme o tv do 20 vs ostatní značky,hlavně ohledně životnosti kde spec LG taky nedávalo delší záruku než dva roky dřív tj je vidět jak si věřej v kvalitu,no už se k nim přidal i Samsung aj.....:-) (s dnešníma kurvítkama bych v tý ceně volil Tv s nejdelší zárukou,bo nějakou kvalitu maj osranou všechny v tý ceně)

rozdil poznate, je to o nekde jinde o celou kategorii. Jestli Sony nebo Samsung - velmi vyrovnani souperi, asi bychs e rozhodoval jestli Android ano nebo ne - ma to sve pozitiva a negativa. Samsung ma svuj "uzavreny" system Tizen = aplikaci je celkem malo (ale veskere zasadni jsou), Sony a Android = Tamagoči/anarchie. Sam jsem prave kvuli tomuhle radeji vybral pred casem Samsung, neb od TV chci aby proste fungovala - vse bylo jednoduche, vse slapalo jak ma.

(u Samsungu je pro mne vyhodou i RF dalkove s malo tlacitky - ne ta obludost co ma Sony (pro nekoho jineho muze byt nevyhoda))